SHOP CATEGORIES
SHOP BRANDS
- Home
- Networking & Connectivity
- Fans
- A.C. Fans
- Orion Fans OA92AP-11-3TB (orion_OA92AP-11-3TB)
Product Description
FAN AC 92X25 115V BALL, 21cfm
Datasheet:
Datasheet:
| Manufacturer: | Orion Fans |
|---|---|
| Product Category: | Fans |
| RoHS: | Compliant |
| Product: | Fans |
| Current Type: | AC |
| Supply Voltage: | 115 V |
| Airflow: | 21 CFM |
| Bearing Type: | Ball |
| Noise: | 19 dBA |
| Speed: | 1600 RPM |
| Power Rating: | 6 W |
| Frame Dimensions (mm): | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Housing Material: | Aluminum |
| Termination Style: | Terminals |
| Series: | OA92 |
Loading... Please wait...










