SHOP CATEGORIES
SHOP BRANDS
- Home
- Networking & Connectivity
- Fans
- A.C. Fans
- Orion Fans OA80AP-22-2TB (orion_OA80AP-22-2TB)
Product Description
FAN AC 80X38 220V BALL, 23 cfm
Datasheet:
Datasheet:
| Manufacturer: | Orion Fans |
|---|---|
| Product Category: | Fans |
| RoHS: | Compliant |
| Product: | Fans |
| Current Type: | AC |
| Supply Voltage: | 230 V |
| Airflow: | 23 CFM |
| Bearing Type: | Ball |
| Noise: | 22 dBA |
| Speed: | 2300 RPM |
| Power Rating: | 9 W |
| Frame Dimensions (mm): | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Housing Material: | Aluminum |
| Termination Style: | Terminals |
| Series: | OA80 |
Loading... Please wait...










