SHOP CATEGORIES
SHOP BRANDS
- Home
- Networking & Connectivity
- Fans
- A.C. Fans
- Orion Fans OA254AP-22-1TB (orion_OA254AP-22-1TB)
Product Description
FAN AC 254MM,10" 230V BALL
Datasheet:
Datasheet:
| Manufacturer: | Orion Fans |
|---|---|
| Product Category: | Fans |
| RoHS: | Compliant |
| Product: | Fans |
| Current Type: | AC |
| Supply Voltage: | 230 V |
| Airflow: | 547 CFM |
| Bearing Type: | Ball |
| Noise: | 55 dBA |
| Speed: | 1650 RPM |
| Power Rating: | 35 W |
| Frame Dimensions (mm): | 254 mm x 254 mm x 89 mm |
| Housing Material: | Aluminum |
| Termination Style: | Terminals |
| Series: | OA254 |
Loading... Please wait...










